Jak zarobić na GTD czyli Nozbe już 27 listopada

Jak zarobić na GTD czyli Nozbe już 27 listopada

Nozbe – Simply Get It Done!

Nozbe – jest aplikacją webową, która służy do zarządzania czasem i projektami. Inspiracja do projektu powstała kiedy Michał Śliwiński, właściciel butikowej firmy tworzącej kompleksowe rozwiązania e-commerce dla firm, odkrył metodykę GTD (ang. Getting Things Done – efektywne zarządzanie czasem), która maiła usprawnić jego sposób organizacji… ale jednocześnie zauważył brak dobrego narzędzia do GTD.

Tak powstał Nozbe, uruchomiony w formie aplikacji “beta” 1 lutego 2007 pod adresem Nozbe.com. W ciągu trochę ponad dwóch lat aplikcja Nozbe stała się jedną z czołowych rozwiązań do GTD na świecie, z którego korzysta obecnie prawie 50 000 użytkowników do zarządzania swoimi projektami i swoim czasem w myśl metodyki GTD.

Twórca aplikacji, Michał Śliwiński, miał przyjemność poznać osobiście Davida Allena, “ojca” GTD, któremu pomógł we współorganizacji światowego spotkania fanów GTD w San Francisco o nazwie GTD Summit w marcu tego roku. Obecnie Michał Śliwiński rozwija i propaguje metodyki produktywności nie tylko dzięki aplikacji Nozbe, ale także dzięki magazynowi Productive Magazine oraz video blogowi Productive Show.

Skomentuj