Synergia, komunikacja i NLP

Synergia, komunikacja i NLP

20 osób ma szansę uczestniczyć w pierwszym w Polsce warsztacie interaktywnym z budowy synergii z wykorzystaniem interaktywnych czytników elektronicznego papieru. Wystarczy zgłosić zainteresowanie tworzeniem własnej firmy na adres info@speedupgroup.com z dopiskiem w tytule “Konkurs Synkreo”.

Gdziekolwiek się rozejrzymy, widać, że coraz częściej biznes stawia na ludzi, a tym samym na ich umiejętności. Już nie tyle na same jednostki, co na całe zespoły. Dokonania wielkich tego świata składają się z wysiłku wielu pracujących tuż za ich plecami, a tę wielkość możemy osiągnąć tylko i wyłącznie dzięki współpracy.

Nie jest łatwo współpracować gdy zdecydowanie powiększająca się różnorodność osób, charakterów i sposobów myślenia tworzy często „granice” w komunikacji. Niezrozumienia, niedopowiedzenia, odmienne zdania… Jedynym rozwiązaniem jest pozytywna i skuteczna komunikacja czyli to co buduje synergię.
Synergię, która dzięki współpracy przynosi nieporównanie lepsze wyniki: zarówno w zespołach jaki i kontaktach z tzw. środowiskiem zewnętrznym.

NLP stanowi zbiór skutecznych oraz efektywnych technik (czy też metod) budowania pozytywnej komunikacji.
Wykorzystane w odpowiedni sposób buduje i wiąże, oszczędza czas, pozwala sięgać szybciej, wyżej i dalej.
Na warsztacie wspólnie będziemy “badać” nasz aktualny sposób myślenia oraz sprawdzimy jakie możliwości może dać nam NLP w życiu codziennym. I tym osobistym i tym zawodowym.

Zapraszamy na warsztat!

Skomentuj