warsztaty – BUDOWA STRATEGII – 26.03.2010

warsztaty – BUDOWA STRATEGII – 26.03.2010

Już 26 marca br. odbędzie się piąty już z serii specjalistyczny warsztat. Tym razem głównym tematem będzie strategia rozwoju najważniejszego zasoby firmy technologicznej opartej na wiedzy – ludzi. A. Sloan (współtwórca GM) powiedział kiedyś „Weź mój majątek, zostaw moich ludzi, a w ciągu 5 lat będę miał to wszystko z powrotem”

Ludzie są kluczowym zasobem każdej firmy. Świadome planowanie strategii personalnej, określenie kryteriów i założeń jakimi będziemy się kierować nada kierunek dalszego jej rozwoju. Podczas warsztatów uczestnicy poznają kluczowe wyzwania, które stoją przed nimi w kontekście budowania efektywnego zespołu. Zaplanują własną strategię rozwoju firmy, dowiedzą się jakie narzędzia i kryteria związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi warto brać pod uwagę na początku tworzenia firmy. Odpowiedzą na pytanie jak zbudować strategię personalną spójną z pomysłem na biznes i jego celami.

Warsztat poprowadzi doświadczony trener i certyfikowany coach ICC – Aleksandra Jankowska-Bożyk. Absolwentka psychologii UW, wieloletni Dyrektor Departamentu Rozwoju Potencjału Ludzkiego ING Nationale-Nederlanden S.A. W chwili obecnej prowadzi własną, międzynarodową firmę szkoleniową specjalizującą się w zarządzaniu zespołem, profesjonalnym coachingiem, wdrażaniem rozwiązań rozwojowych pracowników tj. ścieżki kariery, talent management, mentoring.

Chętni do udziału powinni zgłaszać się na email: info@synkreo.pl z dopiskiem “konkurs”.

Skomentuj